MANUFACTURING

Asztalos (férfi/női)

A-2822 Bad Erlach-ban, azonnal, teljes munkaidőben

Specialitásunk az exkluzív motoros és vitorlás jachtok, valamint exkluzív apartmanok és luxusházak belsőépítészeti kialakításával kapcsolatos komplex projektek. Nemzetközi szinten működő családi vállalkozásként globális projekteket kezelünk, és az ügyfeleink legexkluzívabb elképzeléseit is megvalósítjuk.

A feladataid:

  • Gyártási megbízások átvétele a munka-előkészítéstől
  • Kiváló minőségű bútorok gyártása a legkülönfélébb anyagokból
  • Folyamatos minőség-ellenőrzés és hiba elhárítás
  • Segítségnyújtás a csomagolás és a szállításra való előkészítés során

Amit elvárunk:

  • Asztalos vagy faipari technikusi végzettség
  • Legalább 2 év bútorgyártási tapasztalat
  • Szakmai elkötelezettség
  • Nagyfokú minőségtudat és pontos munkavégzés
  • Csapatszellem és rugalmasság

Amit ajánlunk:

Közvetlenül a csapatvezetőnek alárendelve dolgozol, és maximális minőségi elhivatottsággal készítesz bútorokat. A gyártási folyamat minden egyes lépését a legnagyobb gondossággal és pontossággal hajtod végre – hogy kiváló minőségű egyedi bútorok készüljenek. Az elkészült bútorok és bútorelemek legkülönfélébb formájának és felületének köszönhetően mindig lesznek új, személyes és szakmai szempontból is kihívást jelentő feladataid. Nálunk fontos szempont, hogy érvényesüljön az egyéniséged, mivel minden munkát csak egyszer készítünk el – mi együtt fejlődünk a feladatainkkal.

Teljesítményalapú bérezést kínálunk, amelynek összege havi bruttó 2.100,00 euró, valamint 6 hónap és 1 év után fix béremelésben részesülsz. A képzettségedtől és a tapasztalatodtól függően ettől magasabb fizetésre is lehetőség van.

Jelentkezz közvetlenül nálunk Bad Erlach-ban – Bármikor szívesen látunk!

Amit a List GC kínál számodra

MUNKAVÁLLALÓI KEDVEZ-MÉNYEK

TOVÁBBKÉPZÉSI LEHETŐSÉGEK

INNIVALÓ ÉS GYÜMÖLCS

MUNKAHELYI KÖZLEKEDÉS ÉS JÓ MEGKÖZELÍT-HETŐSÉG

MUNKAVÁLLALÓI RENDEZVÉNYEK

EGÉSZSÉG-MEGŐRZÉS

PLUSZ SZABADNAP

PARKOLÓK ÉS E-BENZINKÚT

HUMAN RESOURCES

Kapcsolat

Manuela Koch
HR Business Partner
P +43 2627 206 – 337
E jobs@listgc.at

Kapcso-lat