MANUFACTURING

Szerelők külföldi munkavégzésre (férfi/női)

A-2822 Bad Erlach-ban, azonnal, teljes munkaidőben

Specialitásunk az exkluzív motoros és vitorlás jachtok, valamint exkluzív apartmanok és luxusházak belsőépítészeti kialakításával kapcsolatos komplex projektek. Nemzetközi szinten működő családi vállalkozásként globális projekteket kezelünk, és az ügyfeleink legexkluzívabb elképzeléseit is megvalósítjuk.

A feladataid:

  • Luxusjachtok és luxusházak belső terének igényes kialakítása
  • Szakmai és műszaki megoldások egyeztetése és megvalósítása
  • A kijelölt anyagok és a logisztika helyben történő menedzselése, koordinálása és ellenőrzése
  • Hiánylisták létrehozása és kezelése
  • Az építésvezető munkájának segítése a projektdokumentációhoz szükséges információk előkészítése által

Amit elvárunk:

  • Műszaki végzettség (asztalos vagy faipari technikusi, asztalosmesteri szakiskola, belsőépítészeti technikum)
  • Előnyt jelent a legalább 3 éves szerelési vagy beépítési tapasztalat, illetve szakmai ismeretek
  • Jó angoltudás
  • Kezdeményezőképesség, önállóság és nagyfokú minőségtudat
  • Okozzon örömet a folyamatos külföldi munkavégzés (turnusterv szerint)

Amit ajánlunk:

A helyi csapatunk tagjaként részt veszel luxusjachtok vagy magánkézben lévő exkluzív luxusházak belső terének igényes kialakításában. Fontos kapcsolattartó vagy a műszaki megoldások egyeztetése és végrehajtása során, és a projektinformációk hiánytalan előkészítése révén segíted az építésvezető projektdokumentációs munkáját. Jellemző rád a nagyfokú minőségtudat, az apró részletek iránti fogékonyság és a szerelés területén megnyilvánuló know-how. Megbízóink ízlésének megfelelően projektjeinket nagy változatosság jellemzi, így mindig új kihívásokkal fogsz szembesülni, ami elősegíti a szakmai és személyes fejlődésedet. Nálunk fontos szempont, hogy érvényesüljön az egyéniséged – mi együtt fejlődünk a feladatainkkal.

Teljesítményalapú bérezést kínálunk, amelynek összege havi nettó 3.000,00 euró. A képzettségedtől és a tapasztalatodtól függően ettől magasabb fizetésre is lehetőség van.

Jelentkezz közvetlenül nálunk Bad Erlach-ban – Bármikor szívesen látunk!

AMIT A LIST GC KÍNÁL SZÁMODRA

MUNKAVÁLLALÓI KEDVEZMÉNYEK

TOVÁBBKÉPZÉSI LEHETŐSÉGEK

MUNKAVÁLLALÓI RENDEZVÉNYEK

EGÉSZSÉG-MEGŐRZÉS

PLUSZ SZABADNAP

HUMAN RESOURCES

Kapcsolat

Katharina Landl
HR Business Partner
P +43 2627 206 – 257
E jobs@listgc.at

Kapcso-lat